Ja vēlaties sasniegt iespaidīgus rezultātus, izvēlieties Mass Extreme. Pārbaudiet to un pārliecinieties paši!.

Pašreizējais rangu pierādīts muskuļu veidošanas tabletes

Fiziskās sagatavotības uzlabošana nav mērķis, ko var sasniegt dažu dienu laikā. Lai pareizi veidotu muskuļu masu, ir nepieciešams ne tikai laiks, bet arī liela apņemšanās, pacietība un konsekvence. Tāpēc, ja vēlaties efektīvi palielināt muskuļu masu, jums ir jānodrošina organisms ar minerālvielām, vitamīniem un enerģiju, lai tas varētu pareizi veidot muskuļu tonusu. Tāpēc bieži vien ir jāmaina ēšanas paradumi, jārēķina kalorijas un, protams, jārūpējas par pareizu apmācību. Lai papildus atbalstītu visu procesu, ir vērts padomāt arī par uztura bagātinātājiem, kas ļaus ne tikai labāk asimilēt visus nepieciešamos mikroelementus, bet arī pareizi atjaunoties.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Mass Extreme ir interesants produkts, pateicoties kuram jūs varat efektīvi veidot muskuļu masu. Tā kā muskuļu audu attīstība un reģenerācija ir sarežģīti procesi, ir vērts meklēt atbalstu uztura bagātinātāja Mass Extreme veidā. Preparāta sastāvā ir dabīgas aktīvās sastāvdaļas, pateicoties kurām ir iespējams ne tikai atbalstīt procesu, bet arī paātrināt to. Tā satur tādas vielas kā 4-amino butānskābe un fosfatīdskābe, kā arī B6 vitamīnu, magniju un maka saknes ekstraktu. Pateicoties regulārai uztura bagātinātāja lietošanai, apmācība noteikti būs vieglāka, bet arī efektīvāka.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Testolan ir moderns produkts, kas ir pieejams kapsulu veidā. Produkts ir radīts vīriešiem, kuri vēlas ne tikai izkopt savu figūru, bet arī atbalstīt ķermeņa spējas treniņu laikā. Testolan ir paredzēts, lai palielinātu testosterona sekrēciju, kas pozitīvi ietekmē enerģijas līmeni vīriešiem, kā arī palielina libido un palīdz palielināt muskuļu masu. Testolan ir produkts ar dabisku sastāvu, kurā var atrast tādus augus kā grieķu sierāboliņš, mace, maca sakne, kā arī žeņšeņs.

Skuteczność:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Efekty:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Szybkość działania:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Bezpieczeństwo:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Cena:

Star Star Star Star Star Star Star Star Star Star

Mūsu pēdējais produkts ieteikums, lai pievērstu uzmanību ir TestoBoost. Šis muskuļu masas papildinājums tika izstrādāts, lai atbalstītu testosterona ražošanu. Kā zināms, šim hormonam ir būtiska nozīme katra cilvēka organismā. Produkts ir paredzēts galvenokārt cilvēkiem, kuri liek lielu uzsvaru uz smagiem treniņiem un vēlas uzlabot vielmaiņu un iegūt vairāk enerģijas. Pateicoties rūpīgi atlasītām dabīgām sastāvdaļām, piemēram, grieķu sierāboliņa un zaļās tējas, kā arī īpašai formulai, kuras pamatā ir Tribulus Terresstris ekstrakta augu komplekss, jau pēc pirmā mēneša jūs pamanīsiet ievērojamu atšķirību.

Filip

Filip

Regulāra vingrošana sporta zālē nedeva gaidītos rezultātus. Tomēr dažas nedēļas pēc tam, kad sāku lietot Mass Extreme, es redzu ievērojamu atšķirību. Es no visas sirds iesaku šo papildinājumu!

Vairāk >>

Hubert L.

Hubert L.

Jau vairāk nekā gadu apmeklēju sporta zāli un cenšos pēc iespējas vairāk rūpēties par savu figūru. Es negribēju lietot nekādus uztura bagātinātājus, tāpēc es koncentrējos uz uzturu un fiziskām aktivitātēm. Tomēr kādā brīdī sastapos ar sienu. Es neredzēju nekādu progresu, tāpēc pajautāju savam trenerim, ko es varētu darīt. Viņš ieteica Mass Extreme. Patiešām, pēc tablešu pievienošanas manai ikdienas rutīnai es redzu izmaiņas. Tāpēc tagad es tos iesaku ikvienam draugam, jo viņi man efektīvi palīdzēja.

Vairāk >>

Dzik

Patryk

Es biju diezgan izmisis, jo gribēju ātri atgūt figūru vasarai. Es nolēmu lietot uztura bagātinātājus, bet man nebija ne jausmas, kurš no tiem būtu efektīvs, tāpēc es iegādājos 3 dažādas iespējas. Labākais izrādījās Mass Extreme, kas kopā ar diētu un fiziskām aktivitātēm izrādījās trāpījums 10! Mana figūra vasaras sezonai bija labāka, nekā biju iedomājusies.

Vairāk >>

polski | deutsch | español | Česká republika | ελληνικά | UK | suomalainen | français | magyar | italiano | Lietuva | Latvija | nederlands | português | românesc | SVENSKA | slovenski | slovenský |

Efektīvi preparāti svara palielināšanai

. Sporta farmakoloģijas tēma ir ļoti svarīga fitnesa, kultūrisma un spēka triatlona pasaulē, jo šajās sporta jomās tā ieņem ļoti nozīmīgu vietu, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Forma sportistiem, kuri jau ir izspieduši no sevis visu, kļūst par obligātu atribūtu. Šķiet, ka kultūrisms vienkārši nevar pastāvēt bez īpašiem pasākumiem. Sportista galvenais uzdevums ir ātri iegūt muskuļu masu. Preparāti liekajam svaram tiek piedāvāti plašā sortimentā, bet nedomājiet, ka jūs audzējat taukus, gluži pretēji, muskuļi kļūs blīvi, reljefi un palielināsies to apjoms.

Pēdējos gados ārzemju pētījumi sniedz pasaulei daudz informācijas par steroīdu narkotiku piemērotību kultūrismā un citos sporta veidos. Tieši uz šādiem līdzekļiem paļaujas daudzi sportisti. Katra kultūrista galvenais uzdevums ir izveidot skaistu, reljefu ķermeni, palielinot muskuļu apjomu. Izvēlēties narkotiku uzlabošanai nav tik vienkārši, jo ir grupas iesācējiem un profesionāļiem. Muskuļu masas pieaugums ir ļoti svarīgs periods, no kura ir atkarīgs gala rezultāts.

Masas pieaugums tabletes. Kam nepieciešamas tabletes svara pieaugumam?

Kultūrmūnikā ir skaidra tendence lietot īpašus produktus, kas stimulē muskuļu augšanas procesu.

Novice

. Pirmajā sagatavošanās posmā muskuļu audi ir ļoti jutīgi pret spēka slodzi. Tie aug paši, pat no nelieliem vingrinājumiem sporta zālē. Šī iemesla dēļ iesācēji sākumā izmanto, neizmantojot svara pieauguma tabletes. Šim nolūkam izmantotais daudzums ir jāsamazina līdz minimumam.

. Vidējais apmācības līmenis.

. Šajā posmā parasti visu veidu bagātinātājiem nav vēlamā efekta, tāpēc sportisti sāk kombinēt svara palielināšanas tabletes. Ļoti bieži tiek lietoti pirmie anaboliskie steroīdi, un tiek pārbaudīta organisma reakcija uz tiem.

Uzlabotais līmenis

. Šajā posmā, kad ir pietiekami daudz muskuļu masas, jau tiek izmantotas svara palielināšanas tabletes un injekcijas. Visi pasākumi tiek izmantoti redzamam progresam.

Gandrīz katru dienu profesionāli sportisti vēlas atrast brīnumlīdzekli svara pieaugumam. Galvenais uzdevums ir veidot muskuļus un saglabāt to izskatu pēc kursa. Šim nolūkam sporta praksē ir sākusies steroīdu lietošana, kas palīdzēs iegūt vēlamo svaru, neapdraudot veselību, piemēram, ja sportistam ir jāpāriet no vienas kategorijas uz citu vai pirmssvētku posmā.

Smaguma palielināšanas sagatavošana palīdz sportistiem

Starp daudzajām pozitīvajām iezīmēm, kas atšķiras ar ātrās svara palielināšanas līdzekļiem, sportisti uzsver labu miegu un uzlabotu vispārējo ķermeņa stāvokli. Rezultātu var redzēt nedēļu pēc tam, kad sākat lietot uzlabojošās zāles. Gandrīz visas svara pieauguma tabletes izraisa pastiprinātu izsalkuma sajūtu, tāpēc, lai muskuļu masa palielinātos pareizi, ir nepieciešama rūpīga uztura uzraudzība.

Kādas svara palielināšanas tabletes var iegādāties

. Ja sportistam ir zināma pieredze Pharma izmantošanā un vēlas iegūt perfektu ķermeni, pieliekot maksimālas pūles, steroīdi ir tieši tas, kas jums nepieciešams. Tie ātri un efektīvi palīdzēs jums iegūt svaru ar labvēlīgu muskuļu masu. Visi rīki ir daudzpusīgi un tiem ir šāda ietekme: atbrīvoties no liekā tauku, stimulēt muskuļu šķiedru augšanu, ļauj ne tikai iegūt svaru, bet arī padarīt jūsu ķermeņa reljefu un skaistu, palielina izturību intensīvākiem treniņiem.

Jūs varat iegādāties svara pieaugums tabletes vai injicējamās zāles svara pieaugumu mūsu tiešsaistes steroīdu veikalā. Mūsu katalogā varat pasūtīt arī gatavus masveida kursus.

Populārāko muskuļu masas palielināšanai paredzēto preparātu apkopojums

1) nandrolons, DECA - dod lielu masas pieaugumu un nav spēcīga blakusparādības.

2) Dianabol, Methandole 2. Dianabol, Methandienone mēreni toksisks, efektīvi būvē muskuļu un spēku. Pastāv iespēja, ka tas var pārvērsties estrogēnos.
3.Turanabol 3.Turanabol-labs svara pieaugums, bet nav šķidruma aizturi organismā, praktiski nav aromatization, ir vāja atcelšanas fenomens.
4. 4.Sustanon - testosterona esteru maisījums, katrs no tiem uzsūcas noteiktā laikā, kas nodrošina spēcīgu masas pieaugumu un palielina izturības rādītājus. Tas atšķiras pēc androgēnās aktivitātes.
5. testosterona Enanthate - nodrošina strauju muskuļu augšanu, bet tam ir daudz blakusparādību.
. 6. Oksimetalons ir viens no spēcīgākajiem medikamentiem, bet ne labākais anaboliskais. Hepatoksisks, izraisa šķidruma aizturi, spēcīgu abstinences fenomenu.
7. 7) Trenbolona- palielina IGF koncentrāciju, kas izraisa augstu anabolisko aktivitāti.
. 8. Equipoise - zāles, kas stimulē olbaltumvielu ražošanu, uzlabo apetīti un nearomatizē. Praktiski nav atcelšanas efekta.

. Tas, vai tabletes palielina svaru sportista arsenālā, ir jautājums ikvienam. Vissvarīgākais, kas jāatceras, ir tas, ka masonabar steroīdu efektivitāte ir atkarīga no tā ķīmiskās struktūras, individuālās tolerances, ķermeņa īpašībām, pareiza aktivitātes režīma un spēka slodzes, lietošanas režīma un citiem faktoriem.

Svara bagātinātāji

. Iepriekšējā nodaļā rakstījām, ka olbaltumvielas organismā sadalās aminokarboksilskābēs. No tā izriet loģisks jautājums, vai nav labāk sākotnēji lietot AMK kā masas palielināšanas pārtiku? Piemēram, BCAA-komplekss no neaizvietojamām aminoskābēm, kas veido 35 % muskuļu apjoma? Dažos gadījumos labāk, jā.

BCA nonāk muskuļu šūnās dažas minūtes pēc bioloģiskā uztura bagātinātāja lietošanas, lai palielinātu muskuļu masu, jo atšķirībā no olbaltumvielām tās nav jāapstrādā ar kuņģa sulu. Tās sāk darboties tikpat ātri un pārtrauc darboties. Tāpēc ir ieteicams lietot šādu diētu masai pirms un pēc treniņa. Pirmajā gadījumā tas nekavējoties nodrošinās muskuļus ar celtniecības materiāliem, bet otrajā - pilnībā aizvērs olbaltumvielu logu. Piemēram, pirms gulētiešanas labāk izdzert proteīna kokteili. Tam nav stimulējošas iedarbības uz CNS un tas "darbojas" ilgāk. Turklāt, ņemot vērā aminoskābju ražošanas sarežģītību, masas komplekts, izmantojot BCAAs, izmaksās daudz dārgāk nekā izmantojot olbaltumvielas.

Steroīdi masai

Katrs sportists piedzīvo svara pieauguma fāzi. Tam uzreiz seko sausums, kas saasina formu un atvieglojumu no ķermeņa. Taču nekādu rezultātu nevar sasniegt, ja reljefs un skaistums sākotnēji netiek piesaistīts nekam. Smags darbs sporta zālē, uzturs un miega režīms ir neatņemamas sastāvdaļas, kas nodrošina rezultātu. Taču profesionāls sportists nevar iztikt bez farmakoloģiskas palīdzības. Steroīdi, kas paredzēti muskuļu masas palielināšanai, palīdz sportistam ātri atgūties starp treniņiem un turpināt strādāt pie sevis intensīvākā režīmā. Nopirkt steroīdi svara pieaugums Kijevā piedāvā daudzus specializētus veikalus, plauktos, kas piedāvā augstas kvalitātes oriģinālās zāles. Atliek tikai noskaidrot, kuras no tām ir paredzētas komplektam.

Steroīdi svaram

Plašais zāļu klāsts prasa rūpīgu izpēti un priekšstatu par katra produkta galvenajām sastāvdaļām un darbības principu. Labākās zāles, kas palīdz iegūt muskuļu masu, ir kļuvušas:

Deka Durabolin ir pirmajā vietā, jo tas, kas tiek uzskatīts par drošāko un efektīvāko narkotiku. Injicējamā forma novērš aknu toksicitātes problēmu. Tam raksturīgs zems atcelšanas līmenis kursa beigās, kā arī aromatizācijas trūkums. Ļauj trīs mēnešu laikā iegūt līdz pat 15 kg papildu muskuļu. Palīdz mazināt sāpes bojātu locītavu dēļ.

. Anadrol ir zāles, kas ir kļuvušas par līderi starp mutvārdu steroīdi. Tas ļauj ātri palielināt muskuļu masas apjomu, kā arī ietekmē nervu sistēmu, stimulējot un palielinot izturības un spēka rādītājus. Starp anapolona lietošanas trūkumiem ir augsta atcelšana pēc kursa, kā arī dažu blakusparādību risks.

Testosteronenanthate - daudzi sportisti izvēlas iegādāties Testosterons Odesā vai galvaspilsētā, jo tas ir narkotika, kas tiek uzskatīta par visefektīvāko, kad runa ir par svara pieaugumu. To bieži lieto kombinācijā ar citām steroīdu zālēm, lai sasniegtu labākus rezultātus. Papildus tam, ka testosterons palīdz darbā, tas var arī atvieglot muskuļu darbību. Vissvarīgākais ir izvēlēties pareizo devu un noteikt dažādiem mērķiem nepieciešamās kombinācijas.

Turinabol ir diezgan efektīvs medikaments, kam raksturīgs aromatizācijas trūkums, tas neaiztur šķidrumus organismā un ļauj arī saglabāt mārciņas neskartas pēc uzņemšanas beigām. Muskuļu masas pieaugums nav tik ātrs kā iepriekšējās sarakstā iekļautās zāles, kas ļauj jums sasniegt, bet darbs ar to vienmēr ir rezultāts. Turinabol ieteicams lietot kopā ar citām zālēm.

. Boldenons ir spēcīga steroīdu narkotika, kurai ir vājas androgēnas īpašības, kad tā ir pietiekami spēcīga anaboliska. Tas veicina muskuļu masas pieaugumu. Tam raksturīgs neliels atcelšanas efekts, ja to atsaka.

Steroīdu lietošanas principi

. Jebkuru zāļu lietošanai ir jābūt skaidriem noteikumiem, kas stingri jāievēro. Tas attiecas ne tikai uz devu un ilgumu. Daudzi sportisti kombinē dažādas steroīdu zāles, lai iegūtu labāku rezultātu. Tas ir pieņemams standarts. Vissvarīgākais ir pareizi aprēķināt katras sastāvdaļas skaitu šajā iepakojumā un ievērot sistēmu. Bet, izņemot to, ka ir sporta režīms, neviens nav atcēlis reālo dzīvi.

Tāpēc, piemēram, anabolisko steroīdu lietošana kopā ar alkoholu ir stingri aizliegta. Maz ticams, ka šāda simbioze var tikt nopietni ietekmēta, bet aknas būs ļoti nelaimīgas. Ir vērts atzīmēt, ka ir diezgan grūti sasniegt intoksikācijas stāvokli, kas nozīmē, ka ir gandrīz neiespējami aprēķināt devu. Tas ir saistīts ar paaugstinātu organisma izturību pret alkoholu.

Steroīdi svara pieaugumam, tāpat kā jebkura cita narkotika, prasa atbildību un rakstītprasmi. Tāpēc, lai izvairītos no iespējamām veselības problēmām un blakusparādību riska, steroīdu lietošana jāveic, nepārkāpjot devu un nepārprotami ievērojot diētu un miegu. Jums vajadzētu iegādāties zāles tikai no pārbaudītiem pārdevējiem, kuri ir ieguvuši reputāciju sporta pasaulē un piedāvā tikai oriģinālus līdzekļus no pasaules ražotājiem.muskuļu masas palielināšana mājas apstākļos, muskuļu masas palielināšana, uzturs muskuļu masas palielināšanai, uztura bagātinātāji svara palielinasanai, uztura bagātinātāji muskuļu masas palielināšanai, proteīni muskuļu masas palielināšanai, proteini muskulu palielinasanai, proteīni masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanai, muskuļu palielināšana, sporta uzturs muskuļu masas palielināšanai, sporta uzturs, izmēru tabula, uztura bagātinātāji, proteīna pulveris, proteīni, treniņu programma muskuļu masas palielināšanai, distanču slēpes, sportland interneta veikals, svara zaudēšana, rīgas tālmācības vidusskola, ēdienkarte muskuļu masas palielināšanai, muskuļu masas palielināšanas programmas, veselīgs uzturs, osteoartrīts, pamatkapitāla denominācija, krūšu palielināšana, locītavu sāpes, aminoskābes, kreatīns, proteīna kokteilis, svara samazināšana, masas palielināšana, vingrojumi svara samazināšanai, nekustamā īpašuma vērtēšana, uztura bagatinataji, uztura bagātinātāji sportistiem, organisma attīrīšana, kā palielināt muskuļu masu, tauku dedzinātāji, proteīns muskuļiem, kā uzaudzēt muskuļu masu, proteīna kokteiļi, sporta uztura veikals